Domače naloge

• Obveščamo vse starše, da imajo učenci možnost, da vsak dan 6. šolsko uro delajo domače naloge v učilnici 26. Priporočamo učencem vozačem, ki čakajo prevoz in tistim učencem, ki čakajo popoldanske interesne dejavnosti. Učenci imajo tudi možnost, da v primeru kakšne nejasnosti vprašajo za pomoč dežurnega učitelja.

Tutorstvo

• Na šoli bomo izvajali tudi tutorstvo oz. medvrstniško učno pomoč. Za tutorje se lahko javijo vsi učenci, ki želijo pomagati sovrstnikom ter to tudi zmorejo (ocene tu niso pomembne). Pomembno je, da so učenci odgovorni, zanesljivi ter da so pripravljeni pomagati drugim. Ti učenci bodo v oktobru imeli krajšo delavnico o učenju, kjer se bomo pogovorili o učenju in se dogovorili glede beleženja izvajanja tutorstva. Tutorstvo bo potekalo po dogovoru v šoli,  v času predure ter po pouku.
  • Tutorje bodo spremljali učitelji, ki so zadolženi za učenje učenja v posameznem razredu ter koordinatorica za tutorstvo, Andreja Kosirnik.
  • Starši ste vabljeni, da spodbudite svoje otroke k pridobivanju novih izkušenj v okviru tutorstva.