V četrtek, 19. 1. 2023, bomo izvedli zimski športni dan za učence 7. in 9. razreda.

1. SMUČANJE – KRANJSKA GORA (ni za začetnike) Smučarska oprema: možna izposoja v šoli – smuči in pancerji ter palice (omejeno število). Kontaktirajte učitelja Dušana Tomca. Obvezna primerna smučarska oblačila in čelada ter osnovno smučarsko znanje.

2.    DRSANJE – zunanje drsališče v Kranjski Gori

Možna je izposoja drsalk. Obvezne so primerne rokavice.

3.    POHOD – Pohod od Kranjske Gore do športnega centra Planica

Ogled centra in pohod nazaj – obvezno hodiš po markirani poti oz. cesti  (hodimo v koloni, brez kepanja in potiskanja, odrivanja in upoštevaš navodila učitelja).

Pohodna oprema: primerna planinska obutev (superge niso primerne), oblačila in nahrbtnik za šolsko malico ter vodo ali čaj od doma.

4.    POHOD – MORAVČE – LIMBARSKA GORA

Zbor pred šolo ob 08:20 prihod nazaj do 13:00