Spoštovani starši in učenci.

V soboto, 19. 11. 2022, med 9.30 in 14.00 bona spletu potekal dogodek “Kua bi u lajfi?”, ki ga pripravlja Mladinski center Zagorje ob Savi in Društvo prijateljev mladine Zagorje.

Namen dogodka je predstavitev različnih poklicev, ki lahko olajšajo karierno odločitev otrok pri izbiri nadaljnjega šolanja. Možen bo pogovar s predstavniki ter predstavnicami poklicev. Spoznali boste potek njihove izobraževalne pot in možnosti, ki jih ponuja posamezen poklic. Slišali boste prednosti poklica, izzive, ki jih prinaša in druge zanimivosti povezane s poklicem.

Razpored predstavljenih poklicev:

Vsi, ki si želite izvedeti, slišati več o poklicih, vabimo na spletno predstavitev poklicev v soboto, 19. 11. 2022, med 9.30 in 14.00 na spletni povezavi  https://us02web.zoom.us/j/85074680582?pwd=Vi9BRHNSQjRFc2lVbDl3WUlybHNqQT09#success

Vpišete se z geslom: MCZOS

informacijo pripravila mag. Nika Cerar, univ. dipl. psih.