Spoštovani starši!

Pozitivna psihologija za boljše življenje za vas pripravlja novo sezono predavanj.

Vas vabimo, da se v soboto, 15. 10. ob 19.00, pridružite spletnemu predavanju ALI IMA BRANJE SPLOH ŠE KAK SMISEL.

Predaval bo  dr. Miha Kovač, predavatelj založništva na ljubljanski Filozofski fakulteti, ki se že vrsto let ukvarja s preučevanjem branja in bralnih navad in je avtor uspešnice Berem, da se poberem.

Na predavanju boste dobili odgovore na vprašanja:

·     Zakaj ima branje knjig v zaslonski civilizaciji smisel?

·     Zakaj je med vodilnimi menedžerji tehnoloških firm relativno veliko humanistov, družboslovcev in bralcev knjig?

·     V čem se branje knjig loči od gledanja filmov ali televizijskih serij?

·     Ali obstoji korelacija med uspešnostjo držav in razvitostjo bralnih navad?

·     Zakaj je bolje živeti v majhnem kot v velikem narodu?

Brezplačno se lahko prijavite tukaj.

Podrobnosti sobotnega predavanja o počitku:

• Predavanje se bo začelo predvajati točno ob 19h na kanalu Pozitivna psihologija za boljše življenje na Facebooku in na Youtubeu.
  • Po približno 50 minutah predavanja sledi še 15-minutni pogovor s predavateljem. Odgovarjal bo na vaša vprašanja, ki jih boste zapisovali med komentarje na FB in YT.
  • Ogled na FB in YT je za gledalce brezplačen, vas pa prosijo, da v zahvalo za brezplačno predavanje podprete dobrodelno organizacijo Jonatan Prijatelj, ki nudi celostno podporo družinam otrok z rakom ter staršem umirajočih otrok. Pošljite SMS z besedo JON5 na 1919 in donirali boste 5 €.