Spoštovani starši učencev/učenk 8. in 9. razreda!

Kmetijska šola Grm in biotehniška gimnazija in Srednja šola za gostinstvo in turizem vabita učence osnovnih šol na dan odprtih vrat, ki bo pod geslom »ZA BISTRO GLAVO V NARAVO« potekal v četrtek, 27. oktobra 2022, od 9. ure dalje na Sevnem 13 v Novem mestu.

Učenci 8. in 9. razredov se lahko udeležijo delavnic in predstavitve izobraževalnih programov med 9. in 12. uro po predhodni prijavi. Vsi ostali pa imajo možnost ogleda razstav in raznih praktičnih prikazov. Informacije o izobraževalnih programih boste lahko dobili do 17. ure.

Pripravili so ponudbo delavnic po področjih izobraževanja.

Zainteresirani izpolnite prijavnico in jo pošljite po elektronski pošti na naslov anica.mozina@guest.arnes.si ali po klasični pošti na naslov zavoda najkasneje do petka, 14. 10. 2022.

Za vsa dodatna pojasnila se obrnite na go. Anico Možina, tel. št. 07 39 34 717.

Veselijo se Vašega obiska.

mag. Nika Cerar, univ. dipl. psih.

Priloge: