V mesecu oktobru smo pod okriljem EKO šole izpeljali jesensko zbiralno akcijo starega papirja in kot smo že takrat napovedali, so bila tokrat zbrana sredstva namenjena šolskemu skladu z namenom, da dokupimo osnovne športne pripomočke za naše učence matične in podružnične šole ter otroke vrtca. K znesku, ki smo ga pridobili z zbranim starim papirjem, je dodatni znesek prispeval tudi šolski sklad.

Takoj po končani akciji smo se lotili zbiranja idej, kateri pripomočki bi nam pri športnih aktivnostih najbolj koristili. Nastal je zanimiv seznam in v teh dneh smo se že razveselili novih pridobitev v šoli. V vrtcu pa jih bodo novi športni pripomočki tudi kmalu razveseljevali pri igri in gibanju.

Tako se bodo učenci in otroci lahko razgibali ob novih žogah, obročih, lestvah, kolebnicah … Prepričani smo, da si bodo z vsemi temi pripomočki lahko prijetno popestrili urice preživete v šoli in vrtcu.

Ponovno smo dokazali, da skupaj zmoremo! Hvala! 😊