Spoštovani starši in učenci 8 in 9. razredov!

Obveščamo Vas, da bo DAN ODPRTIH VRAT oziroma DAN ODPRTIH OKEN na  Srednji gradbeni, geodetski in okoljevarstveni šoli Ljubljana letos izpeljali preko ZOOM konference:

– v ponedeljek, 14. 12. 2020, ob 17h bo predstavljen program OKOLJEVARSTVENI TEHNIK,

– v torek, 15. 12. 2020, ob 17h bo predstavljen program GEODETSKI TEHNIK,

– v sredo, 16. 12. 2020, ob 17h bo predstavljen program GRADBENI TEHNIK,

– v četrtek, 17. 12. 2020, ob 17h bodo predstavljeni triletni programi: KAMNOSEK, TESAR, ZIDAR, UPRAVLJALEC TEŽKE GRADBENE MEHANIZACIJE, PEČAR – POLAGALEC KERAMIČNIH OBLOG in  dvoletni program POMOČNIK PRI TEHNOLOGIJI GRADNJE.

Prijavite na elektronski naslov natasa.kolar@sggos.si in sporočite za kateri izobraževalni program se zanimate.   Na dan predstavitve boste prejeli ZOOM povezavo.

V prilonki tukaj, si lahko pogledate opise poklicev njihove šole ter katera znanja si lahko pridobite.

informacijo pripravila mag. Nika Cerar, univ. dipl. psih.