Spoštovani!

Sporočamo vam, da so ponovno na voljo EKO KARTICE. Tokrat nam nudijo ugodnosti na Voglu. Eko kartice lahko dobite v tajništvu šole.

VEČ O PROJEKTU:

Društvo Sobivanje skupaj z Voglom – Alpskim naravnim parkom  v sklopu projekta EKO KARTICE VOGEL želi čim več otrokom in družinam omogočiti:

–        prve smučarske korake in na ta način prispevati k dvigu zanimanja za »slovenski nacionalni šport« in

–        poznavanje našega čudovitega gorskega sveta.

Vogel – Alpski naravni park prizna ustanovam oziroma otrokom in družinam naslednje ugodnosti:

–         20% popust na povratno vožnjo z nihalko/gondolo (velja celo leto, v času poletne in zimske sezone),

–        15% popust na šolo smučanja na Voglu (velja glede na razpoložljivost smučarskih učiteljev)*

–         30% popust na najem smučarske opreme na Voglu.*

*smučarski šoli: SKI FINŽGAR in ALPINSPORT

Podrobnejša navodila za uporabo Eko kartice:

–        Eko kartica je brezplačna kartica, za katero ni potrebno izpolnjevati nobenih pogojev in je na razpolago vsem učencem in učiteljem vrtcev in šol.

–         Ena kartica zadošča za vsaj enega otroka z vsaj eno odraslo osebo.

–        Eko kartica velja za enkratno uporabo. Učenci in učitelji lahko dobijo večje število kartic, odvisno od želja. Število kartic načeloma ni omejeno.

AKTIV EKOŠOLE