Spoštovani starši, zaposleni,

hvala vam, da ste včeraj popoldne, ko se je šolski dan že zaključeval, opozorili, da vonjate plin. Niso ga zaznali vsi prisotni. Zaprli smo plinski ventil za dovod plina v šolsko kuhinjo, poklicali gasilce, preglednika plinskih trošil in plinohrama.

Gasilci so šolo prezračili, pregledali prostore.

Oba preglednika sicer nista opazila posebnosti.

Odločili smo se, da danes, 24.4.2018 plinski ventil ostane zaprt za dodatno testiranje v popoldanskem času.

Opravili smo tlačni preizkus v napeljavi in našli napako, posledično je bilo zaznano uhajanje plina.

Napaka je danes sanirana, v naslednjih dveh dneh bo kuhinja nemoteno obratovala, po praznikih bomo zamenjali tudi instalacijo med kuhinjo in plinohramom.

Za tople obroke in prehrano učencev ter zaposlenih, zunanjih odjemalcev bomo ustrezno poskrbeli.

Hvala za sodelovanje in razumevanje!

Nuša Pohlin Schwarzbartl, ravnateljica