Dragi učenci, spoštovani starši,

v soboto, 27. 9. 2014, je torej delovna sobota, s katero nadomestimo 2. januar 2015.

Dan bo potekal kot dan dejavnosti – športni dan z vsebino »Drugačnost«, o katerem smo vas že obveščali z letaki in z informacijami na spletni strani šole ter na roditeljskih sestankih.

Šolski prevozi bodo za učence ta dan potekali po ustaljenem urniku, na matični šoli bomo učencem zagotavljali jutranje varstvo in varstvo vozačev.

Prav tako bo kot običajno poskrbljeno za dopoldansko malico učencev, medtem ko kosila, popoldanske malice in podaljšanega bivanja ta dan ne bomo zagotavljali, pač pa le varstvo vozačev do odhoda s šolskim prevozom domov, v kolikor učenci ta dan ne bodo prišli v šolo in iz nje s starši, kar sicer toplo priporočamo. Po dvanajsti uri lahko učenec v spremstvu staršev odide domov, sicer pa po urniku šolskih prevozov. Prosimo vas, da spremljate obvestila na spletni strani šole.

POŠ VRHPOLJE

V zvezi s tem dnevom:

Þ jutranjega varstva v Krajevni skupnosti na Vrhpoljah ta dan ne bo;

Þ poskrbljeno  bo za prevoz učencev v Moravče po ustaljenem voznem redu, tudi 8.15 izpred cerkve;

Þ varstvo vozačev v zgornjem vrtcu od 7.30 dalje bo potekalo kot običajno;

Þ za šolsko malico bo poskrbljeno, KOSILA in POPOLDANSKE MALICE ne bo;

Þ učenci, ki se domov vračajo s šolskim prevozom, bodo imeli to možnost tudi v soboto po ustaljenem voznem redu;

Þ dejavnosti se bodo zaključile ob 12.00 uri, zato lahko ostale učence, ki niso vozači, do 13.00 ure prevzamete v zgornjem vrtcu.

Dan je namenjen otrokom in Vam dragi starši, zato VLJUDNO VABLJENI!