Razred

Razrednik

Nadomestni razrednik

1. a Betka Gorjup Skok Marija Gotar

1. b

Marjanca Pirc

Metka Koprivšek

1. c Anamari Posel Ilijevec Meta Škerlavaj
2. a Saša Igrec Tjaša Jaklin

2. b

Tjaša Jaklin

Barbara Fale

2. c Barbara Fale Saša Igrec

3. a

Vanda Urbanija

Andreja Vavpetič

3. b

Andreja Vavpetič

Vanda Urbanija

4. a

Ksenija Volf

Marjeta Merela

4. b

Martina Končar

Sonja Jančar Žvanut

5. a

Alenka Košir

Matej Žist

5. b

Špela Ahačič

 Dušan Tomc

6. a Božena Groboljšek Andreja Kosirnik
6. b Helena Klinc Martina Razoršek
6. c Zdenka Wicher Vanja Šmid
7. a Nina Maček Nika Cerar
7. b Mateja Andrejka Vesna Dobrila

8.a

Andrej Rous Robida

 Petra Peterka

8.b

Valentina Vršič

Simon Zalar

8. c

Inge Ivartnik Alenka Tominšek

9. a

Ivica Rus Nada Osolnik

9. b

Alenka Rajh Matjaž Gerenčer

9. c

Anka Jeran Maja Gerčar

 

Vrhp.1. d

Tina Grabnar

Tanja Apšner

Vrhp.2.c

Tanja Apšner

Tina Grabnar

Vrhp.3. c

Tanja Apšner

Tina Grabnar

Vrhp.4. c

Tina Kočevar

Katja Medija

Vrhp. 5. c Katja Medija Tina Kočevar

 

STROKOVNI DELAVEC POUČEVANJE OSTALO
Špela Ahačič RP
Mateja Andrejka ZGO, UP svetovalno delo
Tanja Apšner RP vodja POŠ
Andreja Balon  RP, NIP TJA, TJA, OPB
Nika Cerar svetovalno delo
Vesna Dobrila TJA, ZGO, DDE
Barbara Fale RP
Maja Gerčar GEO, ZGO, ISP, OPB
Matjaž Gerenčer DSP
Marija Gotar
Sonja Jančar Žvanut BIO, ID BIO prehrana
Terezija Juvan ISP, OPB pomočnica ravnateljice
Jana Keržan
Helena Klinc
Metka Koprivšek
Andreja Kosirnik
Ana Kovač ŠPO
Martina Lorber Tajnikar
Bernardka Mal SLO, DDE, ISP, dp SLO
Nina Maček MAT OID
Mojca Malovrh GVZ, OPZ, MPZ, OPB
Marjeta Merela DSP
Nada Osolnik
Petra Peterka MAT, FIZ, DDP MAT
Mojiceja Podgoršek KIZ knjižničarka
Martina Razoršek DSP
Andrej Rous Robida TIT, MAT, FIZ, ISP, IP-ROM, IP-SLZ
Meta Škerlavaj ŠPO
Vanja Šmid DSP
Dušan Tomc ŠPO
Alenka Tominšek SLO, OPB
Daša Vidic DSP
Simon Zalar ZGO, TJA, DD TJA, dp TJA, UP
Zdenka Wicher TJA, DD TJA, dp TJA, DSP
Matej Žist SLJ

 

(Skupno 246 obiskov, današnjih obiskov 1)