Igrivi december je v skupini »Čebelice« potekal v prijetnem, igrivem in prazničnem vzdušju. Vzgojiteljici sva poskrbeli, da so imeli otroci veliko časa za igro, a kljub temu so veliko ustvarjali in izdelali veliko lepih likovnih izdelkov.

Z največjim veseljem so otroci popolnoma sami izdelali čestitke za svoje najbližje, tudi lončke v katere so navdušeno posejali božično žito, so okrasili sami.

Ogledali smo si kar tri različne predstave, zelo smo bili veseli obiska Dedka Mraza, ki nas je razveselil s čudovitimi igračami.

Veliko smo se družili z otroki drugih skupin in se medsebojno obiskovali. Poslušali smo pravljice, peli čudovite pesmi z zimsko in praznično vsebino in seveda plesali. Najslajši pa so bili piškoti, ki smo jih spekli sami. Svečke, ki so vsak dan krasile naše mize pri zajtrku in kosilu, pa so nam še dodatno polepšale ta igrivi, praznični december.