Zadnja tekma prinesla hudo poškodbo

Naša šola že vrsto let sodeluje v šolski košarkarski ligi. Letošnje šolsko leto smo ekipo ŠKL-ja predstavljali naslednji učenci: Lucija Vrankar, Nina Andrejka, Lara Klopčič, Petra Kunaver, Anja Klemenc, Sara Jamšek, Nika Planinec, Nika Peterka, Nika Avbelj, Jerneja Cigula, Katja Pirnat, Katja Urankar, Tadej Bibič, Andraž Klopčič, Gašper Trdin, Andraž Šimenc, Miha Gregorčič, Žiga Smrkolj, Žiga Birk, Rok Vidergar, Nejc Pačnik, Nejc Lavrič, Luka Kos, Sebastjan Podmiljšak.

Trenirata nas učitelja športne vzgoje Dušan Tomc in Alenka Rajh. Punce imamo treninge občasno ob ponedeljkih 6. uro.

Najboljša igralka v naši ekipi je Nina Andrejka, igralec pa Andraž Klopčič.

Imeli smo nekaj zmag in porazov. Igrali smo že v: Križah, Dobravi, Železnikih, Šmartnu ob Paki … Smo pa tudi mi odigrali vlogo gostiteljev.

Na zadnji tekmi se je naša igralka Jerneja Cigula močno poškodovala nago in odšla v bolnico. Tako mi kot vsi nogometaši se zavedamo, da lahko utrpimo takšne poškodbe.

Čeprav nas včasih dolga vožnja malo utrudi, se vseeno vsakič potrudimo po najboljših močeh, da odigramo čim bolje. Ker nismo pri pouku, moramo marsikaj nadoknaditi sami.

SARA