tehn dan1TEHNIŠKI DAN

V petek, 14. oktobra so na našo šolo prišli

reševalci, policisti, jamarji in gasilci. Reševalci so nam pokazali, kako oskrbeti rane, policisti so nam pokazali reševalnega psa in opremo prometne policije, gasilci pa so nam razkazali notranjost gasilskega avtomobila. Ob 12 h nam je ga. ravnateljica s pomočjo župana pripravila presenečenje, in sicer helikopter, ki je pristal pred šolo. Dan je bil poučen, nenavaden in zares dober. Upam, da se bomo še kdaj učili izven šole. Tako učenje nam je všeč. Več si preberite tukaj.

JESENSKA AKCIJA ZBIRANJA STAREGA PAPIRJA

Začelo se je novo šolsko leto in spet je prišel čas za jesensko akcijo zbiranja starega papirja. Zmagal je 7. b, ki je zbral največ papirja, to je 1 776 kg. Vsi učenci skupaj smo zbrali 22 315 kg papirja.

PLES

V četrtek, 20. oktobra so učenci devetih razredov priredili 1. šolski ples. Uvedli so novost, kralja in kraljico plesa, ki sta bila Barbara Cajnar in Marko Ribič. Za nagrado sta dobila čokolado in bombone, skupaj pa sta morala tudi zaplesati. Vsi učenci težko pričakujemo naslednji ples.