Skoči na glavno vsebino

snegul3Sneguljčica navdušila

 

Menim, da še veste, kdo je Sneguljčica. Grimmova pravljica razveseljuje že nešteto mladih generacij in daje pomisleke odraslim. Tokrat so jo za odrsko predstavitev odigrali najmlajši člani KŠD Peče, ki so tudi naši učenci.

Premiera je bila v soboto 21. oktobra v Pečah, v Moravčah pa so si igro ogledali dan kasneje v kulturnem domu.

Vloge naših učencev so bile premišljeno izbrane, saj so se v njih odlično znašli. Poleg govora jih je odlikovalo tudi gibanje na odru,včasih bolj drugič manj prepričljivo. Zagotovo pa je v besedilu dovolj besednega humorja, ki gledalca nasmeje. Preprosta scenska rešitev je dala možnost hitre menjave prizorišča in dinamičnost dogajanja. Kdo je v katerem kostumu, pa uganite sami.

Bernarda

 

snegul2snegul3snegul6snegul8snegul9snegul10snegul11

Foto: Bernarda

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost