Dopoldanske govorilne ure bodo potekale na daljavo po predhodnem dogovoru z učiteljem. Učitelje kontaktirajte na njihove e-naslove.

Mateja Andrejka

Pedagoginja, svetovalna delavka vrtca in šole, učiteljica zgodovine

Email: mateja.andrejka(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 11.10 – 11.55

Katarina Djukić

Poučevanje: razredni pouk, OPB

katarina.djukic(at)osmoravce.si

govorilne ure:

mag. Vesna Dobrila

Poučevanje: angleščina, zgodovina, državljanska in domovinska kultura ter etika

vesna.dobrila(at)osmoravce.si

govorilne ure: torek, 10.20 – 11.05

Betka Gorjup Skok

Poučevanje: razredni pouk

betka.gorjup-skok(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 8.20 – 9.05

Nastja Grad

Poučevanje: glasbena umetnost

nastja.grad(at)osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 10.20 – 11.05

Inge Ivartnik

Poučevanje: likovna umetnost, izbirni predmeti likovne umetnosti

inge.ivartnik(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Anka Jeran

Poučevanje: biologija, naravoslovje, gospodinjstvo

anka.jeran(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Kristjan Kmetič

Poučevanje: razredni pouk

kristjan.kmetic(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 7.30 – 8.15

mag. Andreja Kosirnik

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč, predsednica sveta šole

andreja.kosirnik(at)osmoravce.si

govorilne ure: torek, 12.00 – 12.45

Bernarda Mal

Poučevanje: slovenščina

bernarda.mal(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Marjeta Merela

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč

marjeta.merela(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Nada Osolnik

Poučevanje: jutranje varstvo, laborantka

nada.osolnik(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Marjanca Pirc

Poučevanje: podaljšano bivanje

marjanca.pirc(at)osmoravce.si

govorilne ure: petek, 11.10 – 11.55

Eva Rajovec

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč

eva.rajovec(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 11.10 – 11.55

Ivica Rus

Poučevanje: matematika

ivica.rus(at)osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 9.10 -9.55

Vanja Šmid

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč, matematika

vanja.smid(at)osmoravce.si

govorilne ure: petek, 12.00 – 12.45

Vanda Urbanija

Poučevanje: razredni pouk

vanda.urbanija(at)osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 11.10 – 11.55

Ksenija Volf

Poučevanje: razredni pouk

ksenja.volf(at)osmoravce.si

govorilne ure: torek, 10.20 – 11.05

mag. Simon Zalar

Poučevanje: angleščina, zgodovina

simon.zalar(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 9.10 – 9.55

Barbara Železnik Stegnar

Poučevanje: razredni pouk

barbara.zeleznikstegnar(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 10.20 -11.05

Urška Kovačič

Poučevanje: podaljšano bivanje, dodatna strokovna pomoč

urska.kovacic(at)osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 12.00 – 12.45

Tanja Apšner

Vodja POŠ, učiteljica razrednega pouka

tanja.apsner(at)osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.20 – 10.05

mag. Mojiceja Bonte

KIZ - Knjižnična informacijska znanja

mojiceja.bonte(at)guest.arnes.si

govorilne ure:

Barbara Fale

Poučevanje: razredni pouk

barbara.fale(at)osmoravce.si

govorilne ure: petek, 11.10 – 11.55

Jan Gamberger

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč

jan.gamberger(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 11.10 – 11.55

Božena Groboljšek

Poučevanje: slovenščina

bozena.groboljsek(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 11.10 – 11.55

Igrec Saša

Poučevanje: razredni pouk

sasa.igrec(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 7.30-8.15

Gordana Ilievska - zunanja sodelavka

logopedinja

gordana.ilievska(at)zgnl.si

govorilne ure:

Tadeja Jezernik

Poučevanje: slovenščina, podaljšano bivanje

tadeja.jezernik(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Tina Kočevar

Poučevanje: razredni pouk POŠ

tina.kocevar(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Alenka Košir

Poučevanje: razredni pouk (POŠ)

alenka.kosir(at)osmoravce.si

govorilne ure: petek, 10.35 – 11.20

Mojca Malovrh

Poučevanje: podaljšano bivanje

mojca.malovrh(at)guest.arnes.si

govorilne ure:

Tadeja Ocepek

Poučevanje: geografija, nemščina

tadeja.ocepek(at)osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 9.10 – 9.55

Boštjan Peterka

Poučevanje: podaljšano bivanje , šport

bostjan.peterka(at)osmoravce.si

govorilne ure: 

Mia Prudo Kermavner

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč

mia.prudo(at)osmoravce.si

govorilne ure: torek, 11.10 – 11.55

Martina Razoršek

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč

martina.razorsek(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 12.50 – 13.35

Žan Škafar

Poučevanje: podaljšano bivanje

zan.skafar(at)osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 11.10 – 11.55

Dušan Tomc

Poučevanje: šport, izbirni predmeti šport

dusan.tomc(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Andreja Vavpetič

Poučevanje: razredni pouk, predsednica šolskega sklada

andreja.vavpetic(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 9.10 – 9.55

 

Valentina Vršič

Poučevanje: tehnika in tehnologija, fizika, izbirni predmet obdelava gradiv

valentina.vrsic(at)osmoravce.si

govorilne ure: petek, 10.20 – 11.05

Kaja Leskovar

Poučevanje: logopedinja

kaja.leskovar(at)guest.arnes.si

govorilne ure:

Črt Lipovšek

Poučevanje: podaljšano bivanje (POŠ)

crt.lipovsek(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Andreja Balon

Poučevanje: angleščina (1. triada)

andreja.balon(at)osmoravce.si

govorilne ure: 11.10 – 11.55

mag. Nika Cerar

Psihologinja, svetovalna delavka

nika.cerar(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Matjaž Gerenčer

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč

matjaz.gerencer(at)guest.arnes.si

govorilne ure:

Tina Grabnar

Poučevanje: razredni pouk

tina.grabnar(at)osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 11.25 – 12.10

Gregor Ivanšek

Poučevanje: matematika, izbirni predmeti računalništvo, org. inf. dejavnosti

gregor.ivansek(at)osmoravce.si

govorilne ure: petek, 9.10 – 9.55

Sonja Jančar Žvanut

Poučevanje: biologija, kemija, naravoslovje

sonja.zvanut(at)osmoravce.si

govorilne ure: petek, 9.10 – 9.55

Terezija Juvan

Poučevanje: matematika

terezija.juvan(at)guest.arnes.si

govorilne ure: petek, 7.30 – 8.15

Jana Keržan

Poučevanje: razredni pouk, izbirni predmet tehnika

jana.kerzan(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 8.20 – 9.05

Martina Končar

Poučevanje: razredni pouk

martina.koncar(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 10.20 – 11.05

 

Ana Kovač

Poučevanje: šport, podaljšano bivanje POŠ

ana.kovac(at)osmoravce.si

govorilne ure: torek, 11.25 – 12.10

mag. Katja Medija

Poučevanje: razredni pouk

katja.medija(at)osmoravce.si

govorilne ure: petek, 8.20 – 9.05

Petra Peterka

Poučevanje: matematika, pomočnica ravnateljia

pomocnica(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Alenka Rajh

Poučevanje: šport, izbirni predmeti šport

alenka.rajh(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Andrej Rous Robida

Poučevanje: tehnika, fizika, izbirni predmeti iz fizike in tehnike

andrej.rousrobida(at)osmoravce.si

govorilne ure: torek, 9.10 – 9.55

Meta Škerlavaj

Poučevanje: šport

meta.skerlavaj(at)osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 11.10 -11.55

Alenka Tominšek

Poučevanje: slovenščina, 2. učitelj v 1. razredu

alenka.tominsek(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Daša Vidic

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč

dasa.vidic(at)osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 10.35 – 11.20

Zdenka Wicher

Poučevanje: angleščina

zdenka.wicher(at)osmoravce.si

govorilne ure:

Joži Zaveršnik

Poučevanje: podaljšano bivanje

jozi.zaversnik(at)osmoravce.si

govorilne ure: torek, 11.10 – 11.55

Borut Benko

Poučevanje: organizator prehrane

borut.benko(at)oguest.arnes.si

govorilne ure:

(Skupno 11.247 obiskov, današnjih obiskov 1)