Skoči na glavno vsebino
1. v - Tina Grabnar

Poučevanje: razredni pouk

E-naslov: tina.grabnar@osmoravce.si

govorilne ure:

 

2. v - Tanja Apšner

Poučevanje: razredni pouk

E-naslov: tanja.apsner@osmoravce.si

govorilne ure:

 

Andreja Balon

Poučevanje: angleščina (1. triada)

E-naslov: andreja.balon@osmoravce.si

govorilne ure:

mag. Nika Cerar

Psihologinja, svetovalna delavka

E-naslov: nika.cerar@osmoravce.si

govorilne ure:

 

4. v - Tina Kočevar

Poučevanje: razredni pouk

E-naslov: tina.kocevar@osmoravce.si

govorilne ure:

3. v - Jana Keržan

Poučevanje: razredni pouk

E-naslov: jana.kerzan@osmoravce.si

govorilne ure:

Gordana Ilievska - zunanja sodelavka

logopedinja

E-naslov: gordana.ilievska@zgnl.si

govorilne ure: po dogovoru

Marjanca Pirc

Poučevanje: glasbena umetnost

E-naslov: marjanca.pirc@osmoravce.si

govorilne ure:

Ana Kovač

Poučevanje: šport, podaljšano bivanje, vodja podružnične šole

E-naslov: ana.kovac@osmoravce.si

govorilne ure:

Petra Peterka

Poučevanje: pomočnica ravnateljice

E-naslov: pomocnica@osmoravce.si

govorilne ure: po dogovoru

 

mag. Mojiceja Bonte

KIZ – Knjižnična informacijska znanja

E-naslov: mojiceja.bonte@guest.arnes.si

govorilne ure:

Daša Vidic

Poučevanje: dodatna strokovna pomoč

E-naslov: dasa.vidic@osmoravce.si

govorilne ure:

 

Gregor Ivanšek

Poučevanje: interesna dejavnost računalništvo

E-naslov: gregor.ivansek@osmoravce.si

govorilne ure:

 

Zdenka Wicher

Poučevanje: podaljšano bivanje

E-naslov: zdenka.wicher@osmoravce.si

govorilne ure:

 

Za dopoldanske govorilne ure se z učiteljicami dogovorite po e-pošti ali pa pokličete na šolski telefon 01 7231 233.

Koledar

april 2024
PTSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
« Mar   Maj »
(Skupno 2.353 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost