Spoštovani starši!

Učenci 3. a, b in c razreda bomo imeli športno naravoslovni dan – Obisk kmetije Kos na Razbor’c na Izlakah.

– 3. A razred – četrtek, 16. 5. 2024

– 3. B razred – sreda, 15. 5. 2024

– 3. C razred – torek, 14. 5. 2024

Otroci pridejo v šolo ob običajnem času, oblečeni in obuti naj bodo športno. S seboj naj imajo nahrbtnik z vodo, robčki, ključem garderobne omarice (copati), peresnico in vrečko za malico. Prigrizkov tokrat ne potrebujejo, saj bomo s seboj vzeli šolsko malico, na kmetiji pa bomo poleg ogleda izvedli tudi delavnico (peka pice, zavitka…) in bomo svoje pekovske izdelke na koncu pojedli.

Stroške (ogled kmetije in delavnica je 6 € + prevoz) boste poravnali pri položnici za prehrano.

S športno naravoslovnim dnem zaključimo ob 12.45.

Lepo vas pozdravljamo.

Razredničarke 3. razreda