Spoštovani starši!

Zavod VOZIM vas skupaj s priznanimi strokovnjaki iz NIJZ na področju alkoholne problematike in drog ter psihoterapevtko, strokovnjakinjo na področju psihosocialnih veščin, vabi na

brezplačno spletno delavnico za starše POGOVORITI SE MORAMO O ALKOHOLU IN KONOPLJI.

Delavnica bo v torek, 25. 10. 2022, ob 17. uri na Zoomu.

Namenjena je staršem in vsem drugim, ki jih zanima, kako alkohol in druge psihoaktivne substance vplivajo na razvoj mladostnikov, predvsem pa, kako se z mladostniki sploh pogovoriti o tej problematiki in kako se odzvati, če se mladostnik (otrok) vrne z zabave pod vplivom alkohola.

Dobili boste odgovore na vprašanja:
Kako se z mladostnikom pogovorim o problematiki rabe alkohola in konoplje?
Kako z mladostnikom navežem stik in vzpostavim komunikacijo?
Kako naj se odzovem, ko se otrok vrne z zabave pod vplivom alkohola in/ali drugih substanc?
Kako alkohol in konoplja vplivata na razvoj mladostnika?

Odgovore, izkušnje in praktične nasvete bodo z vami delili:

Andreja Drev, predstavnica Nacionalnega inštituta za javno zdravje
Luka Plavčak, ambasador Zavoda VOZIM
Sanja Kranjc, mag. zakonskih in družinskih študij

Prijavite se TUKAJ, ali pa v brskalnik kopirajte povezavo: https://forms.gle/k3efBYsEhpccdw996

Prijave zbirajo do ponedeljka 24. 10. 2022.
Povezavo na predavanje boste prejeli dan pred izvedbo delavnice. V kolikor je ne prejmete, vas prosimo, da preverite svojo vsiljeno pošto.

Informacijo pripravila mag. Nika Cerar, univ. dipl. psih.