Zimsko šolo v naravi s tečajem smučanja bomo za učence 6. razreda organizirali od 19. do 23. decembra na smučišču Trije Kralji na Pohorju. Vodja šole v naravi je učiteljica Alenka Rajh,  za  izvedbo šole v naravi  pa so zadolženi učitelji športa ter učitelji, ki bodo določeni z izvedbenim načrtom šole v naravi. Udeležba učencev je prostovoljna. Učenci, ki se ne odločijo za zimsko šolo v naravi, imajo reden pouk.

Polna cena ZŠVN na učenca predvidoma znaša 253 €. V ceno so vključeni stroški prevoza, namestitve, smučarske karte, stroški dela učiteljev izvajalcev. Polna cena se zmanjša za znesek, ki ga delno sofinancira Občina Moravče, z donatorstvom pa prispeva denarna sredstva tudi podjetje Termit Moravče. Ob pridobitvi dodatnih denarnih sredstev se znesek  zmanjša na 181,22 €, kar bodo starši poravnali v štirih obrokih.

Alenka Rajh, vodja zimske šole v naravi