Skoči na glavno vsebino

Ambasadorji kolesarjenja smo uspešno zaključili kolesarsko šolsko leto z več dogodki. Najprej smo z Deželakom junakom prekolesarili del njegove dobrodelne potii. Nato smo se odpravili na Barjanko 2022 in uživali v kolesarjenju v okviru Maratona Franja na ljubljanskem barju. Veseli smo sodelovanja staršev in strokovnih delavcev, ki so se nam pridružili. Naj s ponosom povemo, da smo dobili nagrado za najštevilčnejšo ekipo udeležencev. Med tem pa so naši mlajši prijatelji z Varno na kolesu sodelovali v oddaji Hudo in ponosno predstavili našo šolo. Najlepša hvala pa predvsem našim učenkam in učencem, ki se pridno udeležujejo kolesarskih aktivnosti, to je zagon tudi za prihodnje šolsko leto. Se vidimo!
Ana Kovač in Katja Medija

(Skupno 413 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost