Učenci OŠ Jurija Vege so v okviru dodatne naloge projekta Varno na kolesu zbirali kolesarske kilometre. Med prijavljenimi šolami so dosegli prvo mesto. Nagrada je brezplačni servis koles za učence, starše in lokalno skupnost.

Brezplačen servis koles, ki ga podarja Zavarovalnica Triglav, bo potekal v sredo, 5. 6. 2019, od 11. do 19. ure pred šolo.

Tehnični pregled kolesa bodo izvajali strokovnjaki, pri čemer bodo na samem mestu pregleda lahko odpravili manjše težave. Strokovnjaki bodo za resnejše težave povedali, kaj je s kolesom narobe in vam svetovali, kako težave najlaže odpraviti. Na kolesa bodo nalepili odsevne nalepke, da bodo bolj vidna in varnejša.

SERVIS JE NAMENJEN VSEM UČENCEM, STARŠEM IN LOKALNI SKUPNOSTI. Vabljeni ste, da se servisa udeležite.

Hvala vsem, ki ste pripomogli k našem uspehu.

mag. Katja Medija