Pogosto je tema VODA tista o kateri se na šoli velikokrat pogovarjamo, sploh ko beseda nanese na EKO. Tokrat je šola sodelovala na eko natečaju VODA JE ZAKLAD.

Na natečaju so sodelovali  najmlajši,ki so risali na  tematiko vode okoli nas in življenja v njej. Pri tem so jim svetovale in jih usmerjale učiteljice  razredničarke, učiteljice podaljšanega bivanja in učiteljica likovne vzgoje.

Starejši učenci pa so posneli svoje ,,vodne,, fotografije. Srečujejo se in nabirajo znanje na fotografskem krožku, ki je letos na šoli zaživel v večjem številu in pod mentorstvom dveh učiteljev predmetne stopnje. Nastale fotografije so bile zelo izvirne: od slapov, kapljic rose, potočka… Želimo si, da bi učenci še naprej radi likovno ustvarjali, si širili znanje o fotografiranju, predvsem pa, da bi spoštovali vodo in vodne vire ter z njimi smotrno ravnali.

Eko koordinatorica Petra Peterka