Heeey, za nami sta že dva meseca pouka in da ne bi samo razmišljali, koliko se imamo za naučiti , smo vam vegovke pripravile 1. letošnjo številko elektronskega Vegovega rodu. Izdajo smo malce prevetrile in dodale zelo zanimive rubrike.

Naša zasedba se je malce skrčila, z veseljem pa vam sporočamo,da smo medse sprejele talentirano šestošolko Lucijo, ki bo z veseljem nadaljevala tradicijo Vegovega rodu tudi takrat, ko bomo vegovke 9. razreda zapustile osnovno šolo.

Veselite se znanja, ki vam ga bo prineslo novo šolsko leto. Veselite se življenja, saj je lepo in zanimivo. In veselite se novic, ki vam jih bomo prinašale na spletni časopis.

Vegovke pa ob koncu prvega uvodnika preprosto vabimo vse, ki ste pripravljeni obogatiti šolski sklad, da pogledate na spletno stran šole in se pridružite akciji šivanja predpasnikov zanjo in zanj.

Še vedno pa velja vegov.rod@gmail.com. Pošlji in bodi in. Pridi in ustvarjaj z nami, vseeno, fant ali punca, samo da si za stvar.