V četrtek, 8.3, smo bili priča plesnemu dvoboju in odločno zaplesali v pomlad. Učenci osmih razredov so se pomerili v 4 plesih, to so bile valček, čačača, swing in temperamentni tango. Izmed vseh parov se je 12 parov uvrstilo v polfinale, 6 najboljših pa se je ponovno zavrtelo. In dobili smo zmagovalce.

Prvo mesto sta si priplesala Gašper Trdin in Špela Klemenc. Drugo mesto sta si priborila Ana in Žan. Na stopničke pa sta se zavihtela tudi Lara in Miha. In kdo je bil sodnik? To sta bila odlična sedmošolca iz plesne šole Miki. Med premori sta nas kratkočasila kar sodnika, ki sta se vrtela v plesnih ritmih po šolski telovadnici. Paša za oči. Z glasbenim nastopom sta plesni venček popestrili sošolki Špela in Katja ob spremljavi učitelja Andreja Rousa in prav on je požel velik aplavz. Čestitam vsem tekmovalcem. Skupaj pa upamo, da bo takšnih dogodkov na naši šoli še več.

Kristina