V šoli smo se učenci 7. razreda, odločili da se bomo udeležili tekmovanja iz angleščine. Pripravljati smo se začeli …

1 mesec pred tekmovanjem (novembra) z učiteljem Simonom Zalarjem. Tekmovali smo po skupinah; fantje (Tim Kerč, Nejc Pačnik, Žiga Pestotnik, Tadej Peceli, Marko Kunaver) in punce (Maruša Ribič, Tajda Huber, Sara Jamšek, Maja Kosmač, Nika Planinec). Po dolgotrajnem delu v šoli pa tudi doma smo uspešno in pravočasno končali izdelek. Tekmovanje se je odvijalo 14. decembra 2011. Ko je učitelj izvedel rezultate, nam je povedal, da smo se dekleta uvrstila na 10. mesto, fantje pa na 22. mesto od 42 tekmovalnih skupin. Vsi smo bili zadovoljni, tako mi, kot tudi naši učitelji angleščine, ki so nam tudi čestitali za dobre uvrstitve.

To je bila za nas lepa izkušnja, ki se nam je vtisnila v spomin in nas prepričala, da bomo tudi v prihodnje napredovali v znanju.

Sara J

Maja K