Božično-novoletni sejem

V četrtek, 1. decembra, popoldan se je v prvem nadstropju šole odvijal božično-novoletni sejem. Pričel se je ob 16. uri. Na sejmu so prodajali unikatne voščilnice, steklene obeske, steklene hiške, okraske za jelke, vazice, kazala za knjige, obeske za ključe …

Rdeča nit letošnjega sejma so bili kvačkani in pleteni šali in kape, ki so jih doma izdelale pridne babice in mamice. Pletene izdelke je donirala tudi modna oblikovalka Tanja Uvera in podjetje Soven. Žal kapi še nista uspeli najti lastnika. Zbran denar od izdelkov je namenjen šolskemu skladu. Na sejmu pa so svoj delež prispevale še Anja, Joži in Viktorija, ki jim je v zadnjem hipu uspelo odpreti Malo kavarno pri velikem matematiku, kjer so delili piškote in stregli kakav. Devetošolci pa so s peko piškotov, kavarno, prostovoljnimi prispevki in organizacijo prisrčnega programa, zbrali nekaj sredstev za valeto. Dobrodošlico je zaželel učiteljski pevski zbor. V programu so sodelovali: folklorni skupini, šolska glasbena skupina, Leseni rogisti, Rok s plesno točko in obiskali so nas navihani palčki Žiga, Luka in Tadej.

Sejem je bil vesel in družaben dogodek.

Ana