ZA DOBRODELNO AKCIJO »PODAJTE NAM ROKO!« ZBRALI VEČ KOT 700 ODTISOV DLANI

Tudi učenci OŠ Jurija Vege Moravče smo podali roko otrokom iz socialno šibkejšega okolja –  štipendistom Učnega sklada Nivea.
Organizator projekta, podjetje Beiersdorf, d.o.o. v sodelovanju z ZPMS s pomočjo prebivalcev Slovenije skuša zbrati čim več odtisov dlani ter tako otrokom in mladostnikom iz socialno šibkejših družin olajšati pot do izobrazbe. Za vsako podano roko bo podjetje v Učni sklad Nivea prispevalo 0,50 evra.
Učenci smo odtise podarjali v razrednih skupnostih, oddelkih podaljšanega bivanja in v četrtek, 4. 11. 2010 na pano, ki je bil postavljen na hodniku šole. Tudi delavci šole smo imeli možnost podati roko v zbornici ali na hodniku. Koordinatorici Ekošole sva našteli 786 podanih  dlani, torej smo prispevali 393 eurov.

Verjamemo, da bo pomoč prišla v prave roke. Ob tem pa nas bogati misel, da tudi mi pomagamo mladim do najbolj dragocene pridobitve v življenju – do izobrazbe.

dlani za pomoc

dlani za pomoc 2