Dragi učenci,

v sredo, 1. septembra, je prvi šolski dan in dobrodošli spet v šoli!
Upamo, da bo dan s soncem obsijan, ko se boste zbirali na šolskem dvorišču.

Ob 7.55 se boste učenci seznanili z učiteljskim zborom in razredniki, s katerimi boste odšli v svoje matične učilnice.
Sledili bosta dve uri oddelčne skupnosti, da se srečate s svojimi sošolkami in sošolci in da vas seznanimo z vsemi potrebnimi informacijami.

3., 4. in 5. ura bosta sledili po sredinem urniku, zato imejte s seboj šolske potrebščine, beležko, mapo za sporočila vašim staršem in seveda šolske copate.

Urnik bo objavljen v četrtek, 26. 8. 2010.

Prvi šolski dan bosta na razpolago malica in popoldanska malica.

Za varstvo vozačev bo poskrbljeno, prevozi domov bodo potekali takoj po končanem pouku, najprej za mlajše učence, nato za vse ostale po ustaljenem voznem redu. Nov vozni red bo veljal od 6. septembra dalje in bo objavljen na oglasni deski in na spletni strani šole.

Skupine podaljšanega bivanja bodo tudi prvi šolski dan že sprejemale vpisane učence.

V primeru dežja se učenci zberete v prvem nadstropju šole na običajnem mestu.

Lep pozdrav!
Nuša Pohlin Schwarzbartl, ravnateljica