1. a - Barbara Fale

e-mail:  barbara.fale@osmoravce.si

govorilne ure: torek 9.10 – 9.55

1. b - Igrec Saša

e-mail: sasa.igrec@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 12.05 – 12.50

1. c - Tina Grabnar

e-mail: tina.grabnar@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 12.15 – 13.00

2. a - Betka Gorjup Skok

e-mail: betka.gorjup.skok@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 8.20 – 9.05

2. b - Tjaša Jaklin

e-mail: tjasa.jaklin@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.10-9.55

2.c - Tanja Apšner

e-mail: tanja.apsner@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 9. 20 – 10.05

3. a - Andreja Vavpetič (nadomešča Saša Klančišar)

e-mail: andreja.vavpetic@osmoravce.si

e-mail: sasyka3@hotmail.com

govorilne ure: torek, 10.10 – 10.55

3. b - Barbara Železnik Stegnar

e-mail: barbara.zeleznikstegnar@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00

3.c/4. d - Tina Kočevar

e-mail:  tina.kocevar331@gmail.com

govorilne ure: torek, 9.20 – 10.05

4. a - Ksenija Volf

e-mail: ksenja.volf@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 10.10 – 10.55

4. b - Martina Končar

e-mail: martina.koncar@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.10 – 9.55

4. c - Vanda Urbanija

e-mail: vanda.urbanija@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.10 – 9.55

5. a - Jana Keržan

e-mail: jana.kerzan@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 9.10 – 9.55

5. b - Alenka Stegnar

e-mail: avbelj.alenka@gmail.com

govorilne ure: sreda, 10.10 – 10. 55

5. c - mag. Katja Medija

e-mail: katja.medija@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 10.35 – 11.20

6. a - Alenka Rajh

e-mail: alenka.rajh@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 12.05 – 12.50

6. b - Ivica Rus

e-mail: ivica.rus@osmoravce.si

govorilne ure: torek,10:10-10:55

6. c - Anka Jeran

e-mail: anka.jeran@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.10-10.55

7. a - Matej Žist

email: matej.zist@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 9.10-9.50

7. b - Rok Vengar

email: rok.vengar@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00

 

7. c - mag. Simon Zalar

email: simon.zalar@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 9.10-10.55

6. c - Petra Peterka

email: petra.peterka@guest.arnes.si

govorilne ure: petek, 10.10 -10.55

8. a - Božena Groboljšek

e-mail: bozena.groboljsek@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 9.05-9.55

8. b - Helena Klinc

e-mail: helena.klinc@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 9.10-9.55

8. c - Zdenka Wicher

e-mail: zdenka.wicher@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 12.05 – 12.50

9. a - Nina Maček

e-mail: nina.macek@osmoravce.si

govorilne ure:  torek, 8.20 – 9.05

9. b - Mateja Andrejka

e-mail: mateja.andrejka@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 7.30 – 8.15

Andreja Balon

email: andreja.balon@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 11.15-12.00

mag. Nika Cerar

email: nika.cerar@osmoravce.si

govorilne ure:

mag. Vesna Dobrila

email: vesna.dobrila@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 12.05 – 12.50

Maja Gerčar

email: maja.gercar.os@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 12.05 – 12.50

Matjaž Gerenčer

email: matjaz.gerencer@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 10:10 – 10:55

Marija Gotar

email: marija.gotar@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 12.05 – 12.50

Inge Ivartnik

e-mail: inge.ivartnik@osmoravce.si

govorilne ure: sreda ,11.15- 12.00

Sonja Jančar Žvanut

email: sonja.zvanut@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 10.10 – 10.55

Terezija Juvan

email: terezija.juvan@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 9.10 – 9.55

dr. Franci Kolenec

email: franci.kolenec@guest.arnes.si

govorilne ure: po dogovoru

Metka Koprivšek

email: metka.koprivsek@osmoravce.si

govorilne ure: petek,  12.05 – 12.50

Maja Koren

email: maja.koren@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek,11.15 – 12.00

mag. Andreja Kosirnik

email: andreja.kosirnik@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 13.40 -14.30

Ana Kovač

email: ana.kovac@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00

Martin Lorber Tajnikar

email: martina.lorber.tajnikar@osmoravce.si

govorilne ure: sreda, 11.15-12.00

Bernarda Mal

email: bernarda.mal@osmoravce.si

govorilne ure: sreda 10.10–10.55

Irena Malovrh

email: irena.malovrh@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 12.05-12.50

Mojca Malovrh

email: mojca.malovrh@osmoravce.si

govorilne ure: po dogovoru

 

Marjeta Merela

email: marjeta.merela@osmoravce.si

govorilna ura: sreda, 10.10 – 10.55

Nada Osolnik

email: nada.osolnik@osmoravce.si

govorilne ure: sreda 11.15-12.00

Boštjan Peterka

email: bostjan.peterka@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 12.05-12.50 (POŠ Vrhpolje)

Petra Peterka

email: pomocnica@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 10.10-10.55

Marjanca Pirc

email: marjanca. pirc@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 12.10-13.00 (POŠ Vrhpolje)

mag. Mojiceja Podgoršek

email: mojiceja.podgorsek@osmoravce.si

govorilne ure: vsak dan od 8. do 13.30 po predhodnem telefonskem dogovoru

Martina Razoršek

email: martina.razorsek@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 12. 05 – 12.50

Andrej Rous Robida

e-mail:

govorilne ure:

Meta Škerlavaj

email: meta.skerlavaj@osmoravce.si

govorilne ure: torek,10.10 – 10.55

Iva Škoda

email: iva.skoda@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 8.20 – 9.05

Vanja Šmid

email: vanja.smid@osmoravce.si

govorilne ure: ponedeljek, 12. 05 – 12.50

Dušan Tomc

email: dusan.tomc@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00

Alenka Tominšek

email: alenka.tominsek@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 12.05 – 12.50

Vanja Trstenjak

email: vanja.trstenjak@gmail.com

govorilne ure: po dogovoru

Daša Vidic

email: dasa.vidic@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek 11.25 – 12.00 (POŠ Vrhpolje)

Valentina Vršič

e-mail: valentina.vrsic@osmoravce.si

govorilne ure: petek, 10.10-10.55

Tina Weinhardt

email: tina.weinhardt@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 10.10 – 10.55

Koledar

december 2017
PTSČPSN
« Nov   Jan »
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31