1. a - Barbara Fale

e-mail:  barbara.fale1@gmail.com

govorilne ure: torek 12. 05 -12.50

1. b - Igrec Saša

e-mail:  sasa.igrec@gmail.com

govorilne ure:  četrtek, 12.05 – 12.50

1. c - Tina Grabnar

e-mail:  tina.grabnar@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 12.15 – 13.00

2. a - Betka Gorjup Skok

e-mail:  betka.gorjup.skok@gmail.com

govorilne ure:  sreda, 11.15 – 12.00

2. b - Marjanca Pirc

e-mail:  marjana.pirc1@gmail.com

govorilne ure:  četrtek, 8.20 – 9.05

2.d/3.c - Tanja Apšner

e-mail:  tanja.apsner@gmail.com

govorilne ure: torek, 11.25 – 12.10

3. a - Vanda Urbanija

e-mail:  vanda.urbanija@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00

3. b - Barbara Železnik Stegnar

e-mail: barbara.zeleznik1@guest.arnes.si

govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55

3. c - Andreja Vavpetič

e-mail:  andreja.vavpetic@gmail.com

govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00

4. a - Martina Končar

e-mail:  mkonca1@gmail.com

govorilne ure: sreda, 9.10 – 9.55

4. b - Ksenija Volf

e-mail:  ksenja.volf@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 9.10 – 9.55

4. c - Tina Kočevar

e-mail:  tina.kocevar331@gmail.com

govorilne ure: torek, 9.20 – 10.05

5. a - Alenka Košir

e-mail:  alenka.kosir@gmail.com

govorilne ure: četrtek 11.15 – 12. 00

5. b - Špela Ahačič

e-mail:  spela.ahacic@guest.arnes.si

govorilne ure: četrtek 11.15 – 12.00

5. c - mag. Katja Medija

e-mail:  katja.medija@gmail.com

govorilne ure: torek, 9.20 – 10.05

6. a - Matej Žist

email: matej.zist@guest.arnes.si

govorilne ure: ponedeljek,  10.10 –10.55

6. b - mag. Vesna Dobrila

email: vesna.dobrila@guest.arnes.si

govorilne ure: ponedeljek, 10.10 – 10.55

6. c - Petra Peterka

email: petra.peterka@guest.arnes.si

govorilne ure: petek, 10.10 -10.55

7. a - Božena Groboljšek

e-mail:  bozena.groboljsek@guest.arnes.si

govorilne ure: petek, 9.10 – 9.55

7. b - Helena Klinc

e-mail:  helena.klinc@guest.arnes.si

govorilne ure: sreda, 12.05 – 12.50

7. c - Zdenka Wicher

e-mail:  zdenka.wicher@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 9. 10 – 9. 55

8. a - Nina Maček

e-mail:  nina.macek1@guest.arnes.si

govorilne ure:  četrtek, 10.10 – 10.55

8. b - Mateja Andrejka

e-mail:  mateja.andrejka1@guest.arnes.si

govorilne ure: ponedeljek, 8.20 – 9.05

9. a - Andrej Rous Robida

e-mail:  andrej.rous@guest.arnes.si

govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00

9. b - Valentina Vršič

e-mail:  valentina.vrsic@guest.arnes.si

govorilne ure: četrtek, 8.20-9.05

9. c - Inge Ivartnik

e-mail:  inge.ivartnik@gmail.com

govorilne ure: ponedeljek, 10.10-10.55

Andreja Balon

email: andreja.ivancic@gmail.com

govorilne ure: torek, 10.10 – 10.55

mag. Nika Cerar

email: nika.cerar@osmoravce.si

govorilne ure: četrtek, 10.10 – 10.55

Maja Gerčar

email: maja.gercar.os@gmail.com

govorilne ure: petek, 10.10 – 10.55

Matjaž Gerenčer

email: matjaz.gerencer@guest.arnes.si

govorilne ure: petek, 11:15 – 12:00

Marija Gotar

email: marija.gotar@gmail.com

govorilne ure:

torek 1. A: 12.05- 12.50,

četrtek 1B: 12.05 – 12.50.

Neža Grapulin Draškovič

email: neza.grapulin.draskovic@zgnl.si

govorilne ure: po dogovoru

 

Sonja Jančar Žvanut

email: sonja.jancar@guest.arnes.si

govorilne ure: petek 11.15 – 12.00

Anka Jeran

e-mail:  anka.jeran@guest.arnes.si

govorilne ure: sreda, 9.10 – 9.55

Terezija Juvan

email: pomocnica@osmoravce.si

govorilne ure: torek, 11.15 – 12.00

Jana Keržan

email: jana.kerzan@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00

dr. Franci Kolenec

email: franci.kolenec@guest.arnes.si

govorilne ure: po dogovoru

Metka Koprivšek

email. metkakoprivsek@gmail.com

govorilne ure: ponedeljek, 12.05 – 12.50

Maja Koren

email: maja.koren18@gmail.com

govorilne ure: po dogovoru

mag. Andreja Kosirnik

email: andreja.kosirnik@guest.arnes.si

govorilne ure: petek, 12.05 – 12. 50

Ana Kovač

email: anakovaceva@gmail.com

govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00

Martin Lorber Tajnikar

email: martinalorber@gmail.com

govorilne ure: po dogovoru

Bernarda Mal

email: bernarda.mal@guest.arnes.si

govorilne ure: sreda, 9.10–9.55

Irena Malovrh

email: irenamalovrh@gmail.com

govorilne ure: po dogovoru

Mojca Malovrh

email: mojca.malovrh@guest.arnes.si

govorilne ure: po dogovoru

 

Marjeta Merela

email: marjeta.merela@guest.arnes.si

govorilna ura: petek, 11.15 – 12.00

Nada Osolnik

email: nada.osolnik60@gmail.com

govorilne ure: po dogovoru

mag. Mojiceja Podgoršek

email: mojiceja.podgorsek@guest.arnes.si

govorilne ure: vsak dan od 9. do13. ure po predhodnem telefonskem dogovoru

Anamari Posel Ilijevec

e-mail:  anamari.posel@gmail.com

govorilne ure: četzrtek, 12.05 – 12.50

Alenka Rajh

e-mail:  alenka.rajh@gmail.com

govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00

Martina Razoršek

email: martina.majdic@gmail.com

govorilne ure: sreda, 9. 10 – 9. 55

Ivica Rus

e-mail:  ivica.rus@guest.arnes.si

govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00

Meta Škerlavaj

email: meta.skerlavaj@gmail.com

govorilne ure: po dogovoru

Iva Škoda

email: iva.skoda@gmail.com

govorilne ure: četrtek, 11.15 – 12.00

Vanja Šmid

email: vanja.smid@gmail.com

govorilne ure: petek, 12.05 – 12.50

Dušan Tomc

email: dusan.tomc@guest.arnes.si

govorilne ure: ponedeljek, 11.15 – 12.00

Alenka Tominšek

email: alenka.tominsek@guest.arnes.si

govorilne ure: torek, 11.15-12.00

Rok Vengar

email: vengar.rok@gmail.com

govorilne ure: po dogovoru

 

Daša Vidic

email: dasa.st@gmail.com

govorilne ure: ponedeljek 12.15-13.00

mag. Simon Zalar

email: simon.zalar@guest.arnes.si

govorilne ure: ponedeljek, 9.10-9.55

Tina Weinhardt

email: tinaw.1989@hotmail.com

govorilne ure: četrtek, 8.20 – 9.05

Koledar

junij 2017
PTSČPSN
« Maj   Jul »
    1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30