Spoštovani starši in devetošolci!

V petek, 16. decembra 2022, in v sredo, 11. januarja 2023, organizirajo na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji dogodka »Postani naš dijak za en dan« za tiste devetošolce, ki bi radi preživeli dan v šolskih klopeh v njihovih programih.

Izbirajo lahko med naslednjimi programi:

–          biotehniška gimnazija (16. december 2022),

–          kmetijsko-podjetniški tehnik, naravovarstveni tehnik, gospodar na podeželju, vrtnar, cvetličar, slaščičar, mesar in pomočnik v biotehniki in oskrbi (11. januar 2023).

Pouk bo potekal od 2. do 5. šolske ure (od 8.20 do 11.50, z odmorom za malico, ki jo boste učenci prejeli brezplačno).

S sprejemom bodo pričeli ob 7.30, kjer bo vse učence v veliki predavalnici pozdravila ravnateljica, ga. Vida Hlebec. Po uvodnem delu vas bodo po skupinah, vključili v pouk. Ob zaključku pouka (ob 11.50) boste evalvirali dan. Po tem bo možnost ogleda šolskega posestva.

Prijave sprejema koordinatorica projekta »Postani naš dijak za en dan« na Kmetijski šoli Grm in biotehniški gimnaziji, ga. Anica Možina (anica.mozina@guest.arnes.si) ali na telefonu 07/39 34 717 (knjižnica) najkasneje do 9. 12. 2022.

informacijo pripravila mag. Nika Cerar, univ. dipl. psih.

Priloge: