V soboto, 25. septembra 2021, je v okolici šole potekal dogodek E-nostavno na kolo, ki ga je organiziralo TD Moravče v sodelovanju z OŠ Jurija Vege Moravče in LAS Slovenije.

Naša šola se je predstavila z različnimi prometnimi aktivnostmi, ki jih izvajamo z učenci od 1. do 5. razreda.

Za obiskovalce smo pripravili kolesarski poligon, družinski kolesarski izlet, prometni kviz, promocijske plakate in še mnogo drugih stvari. Za boljšo vidljivost v prometu smo delili kresničke, odsevne trakove ter rumene rutice za naše najmlajše.

E-nostavno na kolo (VIDEO PREDSTAVITEV)

Vreme je poskrbelo, da se je dogodka udeležilo precej obiskovalcev vseh starosti, ki so se preizkusili v različnih nalogah ali pa so si samo ogledali naše dejavnosti ter osvežili spomin o pravilnem ravnanju v prometu.