Spoštovani učenci in starši!

Obveščamo Vas, da na spletnih straneh lahko dobite brezplačno internetno svetovanje otrokom, mladostnikom, odraslim.

1. Spletno komuniciranje z mladimi na naslovu www.tosemjaz.net

Spletna svetovalnica omogoča mladostnikom dostop do anonimnega, hitrega in brezplačnega posvetovanja s strokovnjaki s področja medicine, psihologije in socialnega dela. Na vprašanja mladih odgovarja skupina 33 strokovnjakov. Povezava tukaj

2. Lani je nastala nova spletna stran www.tusmo.si, namenjeno svetovanju in samopomoči pri samopoškodbenem vedenju.

3. Društvo za psihološko svetovanje Kameleon je prostovoljno nepridobitno združenje.Njegovi člani, večinoma psihologi, so pričeli z brezplačnim spletnim svetovanjem v živo. Po Evropi podobne klepete že kar nekaj let izvajajo na Danskem in na Nizozemskem.

Vabljeni k ogledu spletno stran društva na www.svetovalnicakameleon.si.

Osnovni namen društva je nuditi brezplačno internetno psihološko svetovanje otrokom, mladostnikom, odraslim in starejšim v stiski.

Na straneh svetovalnicakameleon.si otroci in mladostniki najdejo številne odgovore za osebne stiske, ki pripomorejo k boljši učni učinkovitosti in razbremenitvi, ko lahko težave delijo z za to usposobljeno osebo in se z njim posvetujejo.

informacijo pripravila Nika Cerar