Na šoli smo v sodelovanju s Policijsko postajo Domžale organizirali pregled koles, na katerem boste za kolo lahko pridobili nalepko Varno kolo, ki potrjuje, da ima kolo vso obvezno opremo in je tehnično brezhibno.

Pregled koles bo v naslednjem tednu, in sicer v ponedeljek, 25. 3. 2019 od 16.30 do 18. ure na šolskem dvorišču.

Varno kolo je kolo, ki ima vso obvezno opremo in je ustrezno vzdrževano. Obvezna oprema kolesa je sprednja bela luč in zadnja rdeča luč z rdečim odsevnikom, rumeni odsevniki na pedalih, rumeni bočni odsevniki (na kolesih), zadnja zavora, prednja zavora in zvonec.

Vabljeni, da pripeljete otrokovo kolo na pregled, saj mu le takšno kolo ponuja bolj varno kolesarjenje. Pregled koles je namenjen vsem učencem.