ZIMSKI ŠPORTNI DAN – SREDA 23.1.2019

SMUČANJE – KRANJSKA GORA

Zbor učencev, ki gredo na smučanje je ob 7.00 na makadamskem šolskem parkirišču. Sledi preverjanje prisotnosti, razdelitev malice in odhod v Kranjsko Goro ob 7:15. Prihod nazaj ob 15:00 uri. Ne pozabite na topla smučarska oblačila, primerno servisirano smučarsko opremo in obvezno čelado.

FITNES – LJUBLJANA

Zbor učencev, ki gredo na fitnes je v šoli ob 8:15, sledi razdelitev malice in ob 8:30 odhod na avtobusno postajo v Moravče, odhod v Ljubljano ob 8.40. Prihod nazaj ob 13:00 uri. Vsi udeleženci morajo imeti s seboj primerno športno opremo, brisačo in dvoransko obutev.

DRSANJE – BLED in POHOD – OKOLI BLEJSKEGA JEZERA

Zbor učencev, ki gredo na drsanje in pohod okoli jezera je  v šoli ob 8:00, sledi razdelitev malice in ob 8:15 odhod na makadamsko parkirišče za šolo, odhod na Bled ob 8.20. Prihod nazaj ob 13:00 uri. Učenci ne pozabite s seboj vzeti 4 eure za drsalke, plačate sami ob izposoji v športni dvorani Bled. Pohodniki pa poskrbite za topla oblačila in primerno obutev za hojo.

POHOD – MORAVČE

Zbor učencev, ki gredo na pohod, je pred šolo ob 8.30. Sledi preverjanje prisotnosti po skupinah, razdelitev malice. Pohodniki začnete pohod ob 8.40 in se vrnete do 12:50 ure. Učenci ne pozabite na topla oblačila in obutev primerno za sneg in pohod.