Tudi to leto  je v sklopu projekta Zdrav življenjski slog (Majin šport) in Podaljšanega bivanja, potekal zaključni dogodek z naslovom »SKUPAJ S ŠPORTOM«.

Dogodek je bil športno obarvan in je bil namenjen otrokom in njihovim staršem. Ti so se lahko udeležili kolesarjenja ali teka dvojk. Za ogrevanje na dogodku so poskrbela dekleta iz Plesne šole MIKI, ki so prikazale štiri plesne točke. Otroci so se naužili tudi skaknja po napihljivem igralu, kjer je bilo ves čas zabavno.  Vsak udeleženec dogodka  je bil nagrajen s prav posebno medaljo, pijačo, sadjem in sladoledom.

Namen dogodka je bilo druženje in aktivno preživljanje prostega časa na zraku. Zato HVALA vsem udeležencem; naslednje leto vas pričakujemo še v večjem številu.