Spoštovani obiskovalci spletne strani,

v septembru in oktobru smo v podaljšanem bivanju poleg vsakdanjih aktivnosti izvedli kar nekaj zanimivih vsebin, ki so nam popestrile popoldneve. Želimo čim bolj kakovostno preživeti popoldanske urice in se trudimo, da je program čim bolj pester. V spodnji foto galeriji lahko vidite, kako smo: izdelovali vozila v času Tedna evropske mobilnosti, odšli na pohod na Mohorja v času Evropskega tedna športa, na dan tujih jezikov reševali kviz, izvajali poskuse z vodo v Tednu evropske kulturne dediščine, se igrali stare igre v času Tedna otroka, pekli kostanj in še in še… Na podružnico so poleg vseh dejavnosti povabili Lipkota in igrali igrivo košarko.

V prihodnjih dneh pričakujte prijavnice za Krompirjeve počitnice, ki se bodo izvajale v četrtek 2. 11. in petek 3. 11. 2017. Več o programu in informacijah na prijavnici, ki jo bodo otroci prijeli v tem tednu.

Ana Kovač