V podaljšanem bivanju smo si pripravili zaključne aktivnosti. Učitelji smo za naše otroke zaigrali lutkovno predstavo tako na Podružnični šoli Vrhpolje, kot v Moravčah. Zaradi nepričakovanega uspeha se pripravljamo na svetovno turnejo 😉 Po predstavi smo si privoščili sladko in mrzlo presenečenje in se preizkusili v različnih športnih igrah in spretnostih. Ob glasbeni spremljavi smo preživeli lepo zaključno popoldne.

V skupinah smo vsak po svoje že praznovali, saj nas kmalu čakajo počitnice. Še prej pa gremo nekateri v Čatež, nekateri na Krk, nekateri pa bodo počitnice pričakali v šolskih klopeh. Vsem staršem se zahvaljujejmo za zaupanje in sodelovanje ter otrokom uspešen zaključek šolskega leta. Potem pa juhuhu, počitnice so tu. Naj bodo vesele in varne.

Ana Kovač