V mesecu maju in juniju smo bili v našem oddelku OPB-ja tako zelo zaposleni, da smo pozabili na objavo naših dejavnosti v mesecu maju. Pa nič zato, saj smo to storili kar v mesecu juniju.

V mesecu maju in juniju smo z otroci sodelovali v razširjenem programu vseživljenjskega učenja,  v okviru katerega smo z otroci izvajali plesne delavnice, sestavljali izdelke iz konstruktorjev in se učili osnov računalništva. Redno smo delali domače naloge ter se sproščali ob prosti igri (XXL mikado, igre z žogo itd.) in igranju družabnih iger (človek ne jezi se, domine itd.). Za konec šolskega leta so nam učitelji podaljšanega bivanja zaigrali lutkovno igrico z naslovom “Katera torba je najboljša?”, sledilo pa je sladkanje s sladoledom in igranje iger (nogomet, XXL mikado, zbijanje tarče z brentačo itd.) na igrišču za šolo. Dolgčas nam seveda ni bilo in vsi bomo (verjetno) kar malo pogrešali drug drugega, kajti bližajo se namreč … POČITNICE!

Rok Vengar