Naša šola se je v letošnjem šolskem letu pridružila projektu Teden vseživljenjskega učenja.
Teden vseživljenjskega učenja (TVU) je najvidnejša promocijska kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji. Projekt usklajujejo na Andragoškem centru Slovenije in ga prirejajo v sodelovanju s stotinami ustanov, skupin in posameznikov po vsej državi pa tudi onkraj naših meja. Z njim se opozarja na vseprisotnost pa tudi pomembnost učenja – v vseh življenjskih obdobjih in za vse vloge, ki jih posameznik v svojem življenju prevzema. Vsi, ki projekt soustvarjamo, bodisi v vlogi izvajalcev prireditev bodisi kot udeleženci, prispevamo k udejanjanju slogana ‘Slovenija, učeča se dežela’. TVU je član mednarodnega gibanja festivalov učenja.

V okviru Tedna vseživljenjskega učenja bodo na naši šoli potekale različne dejavnosti in dogodki za učence, starše, učitelje ter nekateri tudi za širšo javnost. Teden vseživljenjskega učenja poteka od 12. – 21. maja oz. širši termin do 30. junija. O dogodkih boste obveščeni na oglasnih deskah v šoli.

Koordinatorici TVU Jana Keržan in Anamari Posel Ilijevec

(Skupno 8 obiskov, današnjih obiskov 1)